0800407100

Ваш кошик порожній :(

 1. Умови акції:
 2. -Період проведення акції з 00:00 годин 15 березня по 23:59 годин 14 червня 2024 року.
 3. -Протягом усього періоду акції діє знижка* 20% на варильну поверхню або вбудовану мікрохвильову піч, за умови купівлі комплекту** вбудованої техніки SMEG. Вказана знижка* розраховується від інформаційної ціни*** приладу.
 4. **Комплектом може бути лише два прилади SMEG однієї серії, в якому першим обов’язково є духова шафа 60 см або 45 см заввишки та другим - або варильна поверхня, або вбудована мікрохвильова піч висотою 38 см або 45 см.
 5. -У акції приймають участь прилади серії Dolce Stil Novo, Victoria, Classica, Linea, Cortina, Coloniale.
 6. -Купівля акційного комплекту** надає можливість придбати додатково по одному приладу кожної категорії зі списку додаткових приладів**** зі знижкою* 20% від інформаційної ціни*** приладу.
 7. ***Інформаційна ціна – це ціна, яка вказана у картці товару на сайті shop.smeg.ua, на кожен прилад, що приймає участь у акції.
 8. **** Додатковим приладом може бути вбудований холодильник: C8174TNE, C8194TNE; витяжка: KSG6P4X, KSG6P4MB; вбудована посудомийна машина: ST4533IN, STL352C, STL362DQ; подрібнювач харчових відходів: KITFD100.
 9. -В акції приймають участь вбудовані холодильники, варильні поверхні, посудомийні машини, подрібнювачі харчових відходів та витяжки серії UNIVERSAL, що комбінуються з будь-якою серією.
 10. -Дана акція не комбінується з іншими акціями, пропозиціями та знижками, які діють у вказаний період.
 11. -Місце проведення акції – територія України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводяться бойові дії, в межах, що визначені чинним законодавством України).
 12. -Акційний товар не може бути у резерві без оплати більше ніж 2 робочих дні
 13. -У разі повернення одного товару з акційного комплекту (включно з додатковими приладами) як належної, так і неналежної якості (окрім випадків безоплатної заміни ТОВ «СМЕГ Україна» товару неналежної якості) покупець зобов'язаний повернути весь акційний комплект.
 14. -Зовнішній вигляд акційного товару може відрізнятись від зображеного в рекламних матеріалах.
 15. -Акція не розповсюджується на виставкові зразки техніки та на уцінений товар.
 16. -ТОВ «СМЕГ Україна» залишає за собою право на зміну строку проведення акції та зміну цін і товару, що бере участь в акції.