breadcrumbs_revolution_theme

Самовивіз товарів з наших з фірмових салонів.
Доставка по всій території України *, в пункт видачі перевізника "Нова пошта".

Вартість доставки відповідно до тарифів Нової пошти. Можлива доставка іншими кур'єрськими службами.

Доставка по Києву.
Доставка здійснюється з понеділка по суботу з 10:00 до 21:00.
Безкоштовна доставка по Києву діє при купівлі товару на суму от 5000 грн. Якщо сума замовлення менше зазначеної суми, то Ви можете забрати замовлення самостійно або замовити доставку по місту, вартість складе 250 грн.
Доставка здійснюється до під'їзду (входу в будівлю), занос техніки платний.
Вартість занесення уточнюйте у менеджера. Доставка в передмістя (до 30 км).
Вартість доставки в передмістя - платна, і стягується з розрахунку 20 грн. за 1 км (оплачується маршрут тільки в одну сторону).
Оплата кілометражу здійснюється відповідно до даних спідометра від КП до місця призначення доставки.

Кожна одиниця продукції, до відправки клієнтам, проходить перевірку наявності зовнішніх пошкоджень і відповідності комплектації.
Форма оплати, для Вашої зручності, обговорюється індивідуально!

* - уточнюйте, перед оформленням замовлення, у менеджерів по тел: (044) 586-20-20

ПІДКЛЮЧЕННЯ:

При Замовленні послуг з доставки, стандартне підключення для приладів Товарній групи «Крупна побутова техніка», «Вбудована техніка»:

  • встановлення і введення в експлуатацію прибору - 250 грн. з ПДВ;
  • монтаж з'єднувального комплекту при встановленні приладів в колону (пральна та сушильна машини)- 420 грн. з ПДВ;

Під послугою стандартного підключення для приладів Товарних груп «Крупна побутова техніка», «Вбудована техніка»: мається на увазі:

  • розпакування;
  • зняття транспортувальних кріплень;
  • перевірка підведених комунікацій і підключення до них за допомогою з'єднувальних елементів, що входять в комплект поставки;
  • налаштування необхідних параметрів;
  • функціональна перевірка і демонстрація працездатності.

Послуга стандартного підключення надається в м. Києв та в межах 20 км від межі міста.
У разі необхідності виконання послуг при необхідності вбудовування приладу в нішу, меблі, під стільницю, встановлення на цоколь, вартість послуг зі встановлення визначається і сплачується окремо, згідно діючого прейскуранту на послуги Eurotec і здійснюється сервісною службою.

Eurotec забезпечує виконання послуг зі стандартного встановлення приладів при обов'язковому дотриманні вимог до приміщень, комунікацій і розмірів ніш для встановлення приладів, наведених в наступних джерелах:

  • інструкція з експлуатації;
  • інструкція зі встановлення і вбудування;
  • сайт Eurotec (технічні характеристики приладу)

На нормативній відстані від приладу встановлена стаціонарна електрична розетка із заземлюючим контактом, кран (вентиль) необхідного діаметра від водопровідної мережі і злив в каналізацію необхідного розміру;
відповідно до нормативів підготовлена основа для встановлення;
місце встановлення відповідає габаритам приладу.

У разі необхідності виконання додаткових робіт і використання додаткових матеріалів зі встановлення Товару, їх вартість визначається і оплачується окремо, згідно діючого прейскуранту на послуги Miele.
Якщо ПОКУПЕЦЬ має сумніви в наявності можливості здійснення доставки замовленого Товару безпосередньо до місця установки, здійснення його стандартної установки, або хоче оцінити вартість необхідних додаткових робіт, він може замовити попередній виїзд фахівця для отримання консультації.
ПОКУПЕЦЬ, при наявності необхідних знань і навичок, може самостійно здійснити встановлення та підключення побутової техніки Miele. Для цього необхідно уважно ознайомитися з інструкцією і точно слідувати її вказівкам при підключенні і введенні в експлуатацію. Більш детальні умови доставки, підйому на поверх і встановлення можна дізнатись у консультантів за телефоном 044 5862020