breadcrumbs_revolution_theme

Компанія Eurotec була створена у 2009 році. Наша головна мета на ринку побутової техніки, це надати кращий сервіс для наших клієнтів та пропонувати виключно якісну побутову техніку , професійне обладнання та сантехніку преміум класу.

  • співробітництво з архітектурними та дизайнерськими студіями 
  • проектний бізнес
  • роздрібна торгівля з преміальним сервісом обслуговування

Наша команда поставила перед собою завдання: створити сучасну компанію нового типу.
Наші партнери також повинні знати і розуміти конкретні вигоди, які вони можуть отримати від співробітництва з нами.

Досліджуючи ринок преміум техніки в Україні, ми вивчили всі недоліки існуючих компаній та максимально наблизили до вдосконалення нашого проекту «Eurotec» у даному сегменті.

Ми взяли за основу всі фактори, що визначають стабільність, гнучкість, конкурентоспроможність та оперативність у дистрибуціях світових брендів!

 


Співпраця зі світовими виробниками:

Наша компанія представляє інтереси найбільших світових виробників побутової техніки, які завоювали довіру споживача високою якістю своїх товарів. Це такі бренди як: Miele, Liebherr, Gaggenau, Neff, Bosch, Siemens, Küppersbusch, Smeg, KitchenAid, Franke, Teka, Blanco, Nivona, DeDietrich, Falmec, Brandt.

Продаж професійної техніки: Даний напрямок користується великим попитом не тільки у професіоналів, але і в сегменті домашнього використання.

Наші клієнти:

Клієнтами компанії Eurotec є: салони кухонь, меблеві студії, архітектурні бюро, дизайнерські центри, інтернет- магазини, роздрібні мережі з продажу побутової техніки, у багатьох містах України.

Наша команда:

У компанії працюють високо кваліфікаційні фахівці, які в своїй роботі використовують індивідуальний підхід до кожного клієнта: надання спеціальних умов (враховуючи вимоги та побажання клієнта); відповіді на всі питання пов'язані з оформленням договору, термінами зберігання і поставок, знижками на товар і умовами співпраці.
Співробітники компанії Eurotec здійснюють комплексний підхід до наших клієнтів: «Від ідеї - до введення в експлуатацію».
Послуги компанії Eurotec: on-line консультації з усіх питань; виїзд нашого співробітника до клієнта для надання допомоги у виборі необхідної йому продукції і оперативного оформлення договорів поставки; розрахунок навантаження побутової техніки на електричну мережу; надання технічної документації на замовлений товар (схеми вбудовування, шаблони, тех.паспорт і т.п.); укладання договорів співпраці, поставки із зазначенням термінів поставки; доставка техніки на об'єкт; підключення техніки та введення в експлуатацію; гарантійне і післягарантійне обслуговування; так само послуга зберігання придбаного обладнання (обговорюється індивідуально).