Компанія Eurotec була створена у 2009 році. 
Наша головна мета найкращий сервіс для клієнтів! Тому ми обираємо лише якісну побутову техніку, професійне обладнання та сантехніку преміум класу.
Що це означає? 
По-перше, це співпраця із світовими брендами, які вже давно завоювали довіру споживачів якістю та сервісом. 
У нас ви можете знайти продукцію від Miele, Liebherr, Neff, Bosch, Siemens, Smeg, KitchenAid, Franke, Teka, Blanco, Nivona, Falmec, DeLonghi, та інші.
По-друге, це додатковий сервіс. Ми співпрацюємо з архітектурними та дизайнерськими студіями і окрім покупки товарів, ви можете замовити, наприклад, дизайн майбутньої кухні чи вітальні та отримати відразу все - чудовий проєкт вашої мрії та техніку до нього!
По-третє, це любов до справи та постійний рух вперед. Ми пильно слідкуємо за розвитком асортименту товарів і обираємо найкраще, щоб ви були задоволені.

Хто наші клієнти?
Поціновувачі комфорту та якості, салони кухонь, меблеві студії, архітектурні бюро, дизайнерські центри, гості інтернет-магазину Eurotec.

Що ще?
Окрім звичної для всіх консультації та доставки товарів ми пропонуємо надання спеціальних умов: зберігання товарів, покупку товару під замовлення, виїзд менеджера до клієнта для надання допомоги у виборі необхідної йому продукції, розрахунок навантаження побутової техніки на електричну мережу, надання технічної документації на замовлений товар (схеми вбудовування, шаблони, тех. паспорт), підключення техніки та введення в експлуатацію; гарантійне і післягарантійне обслуговування.