Офіційний партнер:

  • Артикул:
    5KSM3311XEGU
24586 грн. 20900 грн.
Є в наявності
Гарантія

Офіційна гарантія від виробника

Доставка

Безкоштовно від суми замовлення 5000грн.

Оплата

Будь-яка форма оплати

Підключення

Профессійне підключення будь-якої техніки

Міксер KitchenAid Mini Artisan 3,3 л 5KSM3311XEGU - це настільний міксер нового покоління, зменшений на 25% за вагою та на 20% за розміром у порівнянні з класичними настільними міксерами KitchenAid з відкидним блоком. Ідеально підходить для невеликої кухні та забезпечує чудовий результат. Має такий самий елегантний класичний дизайн з округлими формами, як і стандартні міксери KitchenAid. Його зручно використати, легко очищати.

Міксер виконаний із цільного металу з емалевим покриттям, яке розраховане на тривалий термін служби. Він призначений для інтенсивної експлуатації, оскільки спочатку розроблявся професійних підприємств харчування.

Висока продуктивність: настільки ж потужний, як і класичні настільні міксери KitchenAid з відкидним блоком.

Унікальний метод планетарного змішування, запатентований ще в 1919 році – віночок здійснює оберти в один бік, а привід у цей час рухається по колу в інший бік, ретельно змішуючи інгредієнти та не залишаючи неохоплених ділянок у жодній частині чаші.

Потужність міксера становить 250 Ватт, вона дозволяє десятишвидкісному електродвигуну з прямим приводом стабільно працювати у всіх режимах, від легкого перемішування до високошвидкісного збивання. Апарат працює тихо, надійно та ефективно.

У передній частині приводу міксера є ще одне гніздо для приєднання додаткових насадок. Вони дозволяють виконувати всі види робіт, які має виконувати кухонний комбайн (і навіть більше). Він може рубати, терти, і різати, може приготувати фарш з м'яса або молоть борошно з зерен, а ще, міксер може перетворитися на машинку для приготування пасти або ковбас, консервний ніж або соковижималку.

Чаша з нержавіючої сталі 3,3 л підходить для обробки до 680 г звичайного борошна та 8 яєчних білків (в середньому).

Стандартна комплектація міксера:

- Дрітовий віночок. Віночок із 6 з'єднань з нержавіючої сталі (з'єднання) та алюмінію (головки). Використовуйте для приготування "повітряних" сумішей. Не призначений для миття у посудомийній машині.

Лопатка для змішування. З алюмінію з антипригарним порошковим покриттям (поліестер). Для нормальних та густих сумішей. Можна мити на верхній решітці посудомийної машини.

Насадка гак для замішування тіста. З алюмінію з антипригарним порошковим покриттям (поліестер). Для змішування компонентів та перемішування дріжджового тіста. Можна мити на верхній решітці посудомийної машини.

Чаша об'ємом 3,3 л. Чаша із нержавіючої сталі без ручки. Можна мити на верхній решітці посудомийної машини.

Тип: планетарний
Матеріал: метал
Корпус: суцільнометалевий
Об'єм: 3,3 л
Максимальне завантаження: 1 кг
Напруга: 220 - 240 В
Потужність номінальна/робоча: 250/1350 Вт
Кількість швидкостей: 10
Оборотів за хвилину: від 40 до 200
Габарити міксера: 31,2 x 19,8 x 31,2 см
Габарити упаковки: 38,4 x 40,6 x 26,2 см
Вага: 6,5 кг
Колір: стигла гуава
Гарантія: 5 років
Виробник: KitchenAid, США

Кількість насадок 3
Кількість чаш 1
Кількість швидкостей 10
Тип миксера Стационарный
Планетарное вращение есть